Yosun Yağı İle Cilt Bakımı

Yosun Yağı İle Cilt Bakımı

Daha Pürüzsüz, Daha Sağlıklı Bir Cilt İçin Yosun Yağı

Yosun Yağı İle Cilt Bakımı, cildiniz için yapabileceğiniz oldukça kolay bir bakım şeklidir. Sivilceler ve bunların neden olduğu lekeler ve cildinizde bıraktığı çukurluklar hayatınızın en güzel yıllarını size zindan eder. İyi bir aktardan yada güvenilir bir eczaneden elde edilmiş yosun yağı sizi tüm bu dertlerinizden düzenli ve dozunda kullanımla kurtarabilir. Bu tür cilt hastalıklarıyla mücadele etmenin en iyi yolu var olan tedavi yöntemini sabırla ve dozunda kullanmaktan geçer.

Yosun Yağı

Güvenilir bir aktardan alacağınız yosun yağının faydaları saymakla bitmez yosun yağı ciltteki ölü derilerin temizlenip yerine yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır bu sayede de cildin nefes almasını sağlar. Avuç içine bir cay kaşığı kadar damlatıp parmak ucuyla yüzünüzde hafifçe masaj yaparak yediriyorsunuz.

Daha ilk kullanımda cildinizin yumuşacık olduğunu göreceksiniz.ilk haftadan itibaren yüzünüzdeki pamuksu yapı sizi cezbedecek. yosun yağının bugüne kadar saptanmış herhangi bir yan etkisi de yoktur tabi ki dozunda kullanımda. Yüzünüze ilk uyguladığınızda yüzünüzde bir sıcaklık ve yanma hissi olur bu tamamen dozu ile ilgilidir hafif hafif yüzünüze uyguladığınızda bir kaç dakika içinde yüzünüzdeki değişikliği fark edeceksiniz. Tabi ki tekrar etmekte fayda var her türlü hastalığın tedavisi ilk etapta sabırla ve ilimle o hastalığa yaklaşıp, uygun tedavi yolunu uygulamaktır.

Ancak alternatif bitkisel yollar bazen coğu kimyasal ilaçtan daha etkili sonuçlar sağlar. Ayrıca yosun yağı kadınlar için genç kızlık yaşlarında basen kısımlarında oluşan portakal kabuğu şeklindeki selülütlerden kurtulmak içinde iyi bir tedavi yoludur. Kadınlar bu kötü görüntüden kurtulmak yazın deniz kenarlarında gönül rahatlığıyla mayo giymek için yosun yağı ile masaj yöntemini kullanmaları onları daha huzurlu hissettirecektir.

Selülitli bölgeye gün aşırı uygulanacak yosun yağı masajı ile yaza kadar o portakal kabugu görüntüsünden uzaklaşabilirsiniz. Yosun yağının cildi pürüzsüzleştirici etkisini görmek için onu cildinizin her bölgesinde gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Tekrar etmekte fayda var; her türlü hastalığın devası, sabırla ve ilim ile birlikte uygun tedavi yolunu dozunda kullanmakta geçer…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir