Ebru Şallı Süper Bir Karın Görüntüsünün Sırrını Verdi

Ebru Şallı Süper Bir Karın Görüntüsünün Sırrını Verdi

Ebru Şallı bu sefer de sıkı bir karın için 21 günlük program hazırladı…

Ebru Şallı, 21 günlük sıkı bir çalışmanın ürünü olarak kendi karnını örnek gösterdi. Basın mensuplarıyla biraraya gelen Şallı elindeki fotoğraftaki görüntünün iddia edildiğinin aksine bunun bir Photoshop çalışması olmadığının altını çizdi. Yapılanların tamamen gerçek bir çalışmanın yani 21 günlük pilates karın egzersizleri sayesinde alınan bir sonuç olduğunu söyledi.

Hazırlanan bu program ile hem erkekler hem de kadınlar yağsız, dümdüz, kaslı ve sıkı bir karın görünümüne sahip olabilecekler.

Şallı’ya göre yapılan bu pilates egzersizleri önce karın bölgesindeki ödemleri söküp atıyor. Sonra düzleşme oluyor, en sonunda ise kaslar ortaya çıkıyor. Şallı erkeklere örnek olarak Kıvanç Tatlıtuğ’u gösterdi. Kıvanç Tatlıtuğ’un belinin ince olduğunu ve karın yapısını beğendiğini söyledi. Bu tarz bir karna sahip olmak için ise önce yağlı ve margarinli yiyeceklerden uzak durulması gerektiğini de ekledi. Ayrıca fazla tuzdan uzak durulması gerektiğinin ve beslenmeye azami dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizdi. Bahsedilen bu beslenme programı ve 21 günlük pilates egzersizleri sayesinde sıkı ve süper bir karın görüntüsüne sahip olmak hayal değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir